Історія Kuttenkeuler

У 1924 році почалася історія компаніі Kuttenkeuler

Загальні відомості


У 1924 році почалася історія компанії Kuttenkeuler, засновник Хайнріх Куттенкойлер. Штаб - квартира знаходиться в місті Кельн (Німеччина), у федеральній землі Північний Рейн - Вестфалія. Група компаній Kuttenkeuler - європейський виробник високоякісних масел, мастил, гальмівних рідин та антифризів. Продукція успішно реалізується в самій Німеччині, Європі, Азії, Африці, країнах Балтії, країнах СНД. У експлуатуючих організацій найбільш оптимальною у співвідношенні ціна - якість, має допуски Volkswagen Group, Mercedes-Benz, MAN, BMW, Volvo та ін., Поставляється для німецької армії Бундесвер. За довгі роки розвитку і становлення сформований імідж глобального, надійного і стабільного партнера. Kuttenkeuler виробляє спеціальні масла і антифризи для нових двигунів легкових автомобілів VAG, BMW, Ford, GM, Toyota, а також для вантажних автомобілів зі збільшеним терміном заміни масла - від 80 000 до 120 000 км пробігу. Якість виробництва фірми підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001: 2008, продукція пройшла повний лабораторний і санітарно-гігієнічний контроль. Висока якість продукції регулярно перевіряється Союзом технічного нагляду Німеччини TUV і Організацією по захисту навколишнього середовища DEKRA. Репутація компанії та довіру споживачів - це ключовий актив.

Важливо! Споживачам рекомендується звертати увагу на те, що в описі товарів усіма виробниками мастильних матеріалів вказуються значення типових показників результатів, що лежать в межах виробничих і ін. Допусків / специфікацій. Можливі відхилення і зміни, які не впливають на експлуатаційні характеристики. При цьому виробник гарантує повну відповідність продукту вимогам автовиробника, SAE, API, ACEA або ін., В залежності від марки транспортного засобу. У разі виникнення питань з даної теми рекомендуємо також звернутися до виробника (в т.ч. російською мовою), контакти на сайті: www.kuttenkeuler.de.

Фірма Kuttenkeuler GmbH бере активну участь у спонсорстві команд: в автоперегонах на автомобілях BMW, TOYOTA, Alfa Romeo і мотоспорт на мотоциклах Suzuki, які виступають в кільцевих і багатогодинних автоперегонах.

Більш докладно про Toyota Motorsport GmbH см. На офіційному сайті см. на официальном сайте

Партнери KUTTENKEULER

 

TÜV     Лідер на міжнародному ринку з надання технічних послуг і послуг сертифікації.

 bft   «Союз незалежних АЗС - Bundesverband freier Tankstellen» (510 компаній на ринку Німеччини)

Eft_Logo   Організатор виставок і заходів з розвитку послуг на ринку АЗС в Німеччині.

 basf  Найбільший в світі хімічний концерн. Головне виробництво займає площу рівну п'яти державам Монако.

gvo  Всі виробники мастильних матеріалів, що реалізують свій товар в Німеччині, зобов'язані мати ліцензію від GVÖ

aral  Aral - один з найбільш шанованих брендів на енергетичному ринку Німеччини

toyota_gmbh  TOYOTA Motorsport GmbH - 4 перемоги в особистому заліку, 3 перемоги в кубку Конструкторів.

mag  Співпраця з країнами Африки і Південно-Східної Азії через партнерство з найбільшою компанією ОАЕ, що базується в м Дубаї

  • 03680 Украина, Киев бул. И.Лепсе 4

Контактна інформація

03680 Україна, Київ
бульвар Вацлава Гавела, 4

  • +38(044) 277-85-58
  • +38(093) 400-77-65