Моторні масла для вантажних авто і тракторів

UNI TRUCK 2 10W40

UNI TRUCK 2 - сучасне НС-синтетичне SHPD -легкотекучее моторне масло високого класу, відповідає європейським і американським вимогам до відпрацьованим газам для важких дизельних моторів. UNI TRUCK 2 ідеально підходить до Євро 2, Євро 3, Євро 4 і Євро 5 генерацій моторів з технологіями систем EGR і / або SCR без фільтру сажі. UNI TRUCK 2 - універсально застосовується легкотекучая моторне масло цілорічного застосування для всіх всмоктуючих і навантажених бензинових і дизельних двигунів. Використов...


TRAKTOR EXO 3 10W-30 80W

Traktor Exo 3 / Трактор Ексо 3 спеціальне масло, яке відповідає запитам всіх прозводітелей тягачів. Воно одночасно може бути застосовано для моторної, трансмісійної та гідравлічної систем сучасних тракторів. Завдяки хорошому поєднанню базових масел і підібраних присадок досягнута безперебійна робота всіх агрегатів круглий рік. Можливе застосування цього масла для гідро-муфт.


TRAKTOR EXO 4 10W40 90W

TRAKTOR EXO 4 універсальне високопродуктивне STOU -масло, що відповідає запитам всіх прозводітелей тягачів. Завдяки в'язкості SAE 10W / 40 гарантується швидка мастило всіх агрегатів. Стабільна мастильна здатність захищає від зносу при високих температурах. TRAKTOR EXO 4 це одночасно моторне, трансмісійне і гідравлічне масло для тракторів нового покоління. Можливе застосування цього масла для гідромуфт.


TRAKTOR UTTO 170

Traktor UTTO 170 / Трактор УТТО 170- чудове всесезонне масло і може для тягачів, навантажувачів всіх типів як гідравлічне, так і трансмісійне масло використовуватися. Можливе застосування цього масла для гідромуфт.


UNI TRUCK 2 LSP 10W40

UNI TRUCK 2 LSP - паливозберігаючі HC-синтетичне всесезонне - дизельне моторне масло новітньої генерації. Воно розроблялося спеціально для форсованих дизельних двигунів вантажних автомобілів EURO 5-норм з EGR і / або SCR- і TIER 4 систем відпрацьованих газів (фільтр сажа). Застосуємо також для EURO 3 і EURO 4 моторів, якщо це передбачено автовиробником. Щоб збереження дієздатність системи подальшого опрацювання необхідне застосування моторного масла з Mid SAPS (Low Ash) технологією. Зменшене змі...


  • 03680 Украина, Киев бул. И.Лепсе 4

Контактна інформація

03680 Україна, Київ
бульвар Вацлава Гавела, 4

  • +38(044) 277-85-58
  • +38(093) 400-77-65