Поради експерта

Як вибрати оптимальний продукт для зимових умов?

З настанням зимових холодів автомобільного двигуна доводиться нелегко, він постійно працює в дуже складних умовах. Саме з цієї причини багато експертів рекомендують перед початком зимового періоду проводити повне технічне обслуговування всього автомобіля, а також змінювати звичайне масло на зимове. Орієнтуватися у виборі масла на допуски виробника - надійний варіант, але не завжди економічно доцільний. Часто масло, реально підходить для певного двигуна, може не мати конкретного допуску автовиробника. Тому визначити придатність олії можна і за міжнародними стандартами: в'язкості по SAE, Американському API і європейському ACEA або азіатському ILSAC. Яке моторне масло або інша технічна рідина знадобиться вашому автомобілю можна вибрати якщо керуватися певними правилами. Перш за все подивіться керівництво по експлуатації, карту мастила або сервісну книжку автомобіля. Потім з'ясуйте тип мотора, умови його експлуатації і пробіг автомобіля. За отриманою інформацією можна вибрати тип мастильного матеріала.Вибор моторного масла залежить також від типу двигуна (бензин або дизель). Для легкої гами автомобілів відповідно до класифікації API буква «S» - бензиновий двигун, в буква «С» -дізельний двигун. Важливу роль відіграє також друга буква після букви «S» або для дизеля буква «C» - чим вище за алфавітом буде друга буква, тим вище рівень якості моторного масла. Бувають універсальні масла, їх можна розрізнити за маркуванням, наприклад, SM / CF, тобто дане масло підійде як для дизельного, так і для бензинового двигуна. Відповідно до класифікації ACEA буква «А» - для бензинових моторів: легкових авто, мікроавтобусів, а також фургонів, буква «У» - для дизеля автомобілів легкої гами, а масло для важкої вантажівки маркується літерою «Е». Серед якісних характеристик особливо важливими для моторних масел є температура застигання і лужне число. Але на жаль, не всі виробники (в т.ч. імпортного обладнання) розуміють, що розроблені ними карти мастил не будуть робочими без урахування важких умов. Один з найпоширеніших питань від експлуатуючих організацій стосується рекомендації мастильних матеріалів для імпортної техніки, розроблених спочатку без урахування важких зимових умов експлуатації або не розраховані на експлуатацію при негативних температурах.

Чи потрібно прогрівати двигун взимку?

Після старту двигуна не потрібно «газувати» на холодному двигуні, почекати 1-2 хвилини і почати рух з невеликою швидкістю до досягнення робочої температури двигуна. У такому режимі створюється оптимальне тиску масла, яке сприяє делікатному і швидкому надходженню до точок змащення.

Які найбільш популярні мастильні матеріали Куттенкойлер для автомобілів Volkswagen AUDI Group?

Моторні масла Kuttenkeuler: S-Tronic 5W40 VW-Norme (en) 502.00, 505.00; Sorotec 2 + PDi 5W40 VW-Norme (en) 505.01, 502.00, 505.00-Ultra Tronic 5W30 VW-Norme (en) 504.00,507.00 Longlife III. Антифризи Kuttenkeuler: Antifreeze K12 Plus (концентрат); Antifreeze X 12 Plus (концентрат); Antifreeze S 12 ++ (концентрат). * Дані мастильні матеріали з початку 2015 року стали активно застосовуватися автолюбителями і інших німецьких автомобілів, автодилерами, таксі та автобазами. Масло S-Tronic 5W40 також застосовується автодилерами Тойота через хороших технічних характеристик (висока лужне число і ін.) І найбільш оптимального співвідношення ціна - якість.

Які найбільш популярні мастильні матеріали Куттенкойлер для японських легкових автомобілів?

Найбільш популярні моторні масла Kuttenkeuler: S-Tronic Plus 5W30, Ultra Tronic 5W30, S-Tronic 5W40. Для автомобілів з вимогами API SN, ILSAC GF-4 (ACEA А1 / В1 і А5 / В5) Syntronic FOD 5W30. З охолоджуючих рідин - Antifreeze K12 Plus (концентрат), на колір увагу можна не звертати - це бажання виробника.

У чому основні переваги продуктів Куттенкойлер?

Відмінні споживчі властивості (оптимальна в'язкість, високу лужне число, низька температура застигання і ін.), Нові продукти для наших умов експлуатації, відсутність підробок, найбільш привабливе співвідношення ціни - якості, орієнтація виробника на споживача.

Чому темніє масло?

У більшості випадків через те, що залито якісніше масло (високий вміст миючих присадок очищає відкладення, лаковий нагар і ін. Бруд від попереднього масла). У складі сучасного моторного масла присутня велика кількість різноманітних присадок. В процесі роботи двигуна масло може розігріватися до 100-120 °. Така висока температура не тільки дозволяє створити змазує ефект, але і забезпечує видалення нагару з елементів ДВС. В результаті цього масло темніє, фахівці називають це явище «роботою масла».

Як часто необхідно проводити заміну масла?

Періодичність заміни змазує рідини повинна відповідати інструкції по експлуатації автомобіля. Період заміни визначається виробником автомобіля. При цьому враховуються можливості мастильного матеріалу, який задовольняє мінімальним вимогам специфікацій. У складних умовах експлуатації (їх перелік можна знайти в інструкції) масло слід міняти частіше.

Як часто необхідно міняти масляний фільтр?

Заміна масляного фільтра проводиться при кожній заміні масла. Масляний фільтр відфільтровує і збирає тверді частинки бруду і металу з циркулюючого масла. Якщо фільтр засмічується, пропускної клапан дозволяє забруднень продовжувати циркулювати з маслом в двигуні, ушкоджуючи частини двигуна і формуючи осад.

Чи потрібно промивати двигун перед заміною масла?

Найбільш оптимальний варіант - промити моторним маслом, на якому збираєтеся їздити з укороченим інтервалом подальшої заміни 3-5 тис. Км, фільтр також змінюється. Моторні масла Куттенкойлер вже містять в своєму складі всі необхідні миючі присадки, які чистять двигун.

Як правильно підібрати моторне масло для автомобіля?

Багато автолюбителів вибирають той чи інший продукт, спираючись на популярність бренду, зовнішню привабливість каністри або етикетки, йдучи на поводу у реклами, що транслюється в ЗМІ. Деякі просто заливають те ж саме масло, що і попередній власник автомобіля. Ми рекомендуємо подивитися в сервісній книжці, яка в'язкість рекомендована виробником для даного автомобіля. Навіть якщо двигун підвищив витрата масла, не варто здійснювати перехід на більш високу в'язкість, тому що навантаження на двигун значно підвищиться, що призведе до більш швидкого зносу. Також слід врахувати рекомендації виробника по діапазону робочих температур.

Який витрата масла в двигуні є допустимим?

Будь-двигун споживає масло, тому що поршень переміщається, залишки масла на стінках циліндра частково згоряють, відповідно невелика витрата масла підтверджує, що воно працює. У сучасних двигунах витрата масла до 0,5 літрів на 1 тис. Км вважається нормальним. Рівень споживання може збільшуватися сезонно: взимку менше в нормальному режимі їзди, влітку при високих температурах більше.

Розшифровка дати виготовлення

  • 03680 Украина, Киев бул. И.Лепсе 4

Контактна інформація

03680 Україна, Київ
бульвар Вацлава Гавела, 4

  • +38(044) 277-85-58
  • +38(067) 402-21-42